TOP 50 OYUN
91
Ultima Online
30 Eylül 1997
90
Red Alert 2
21 Ekim 2000
87
Rainbow Six Siege
1 Aralık 2015
87
Wolfenstein II: The New Colossus
27 Ekim 2017
86
Figment
22 Eylül 2017
85
Metro Redux
26 Ağustos 2014
84
Hellblade: Senua's Sacrifice
8 Ağustos 2017
84
Dead by Daylight
14 Haziran 2016
83
Surviving Mars
15 Mart 2018
82
Watch Dogs 2
15 Kasım 2016
Listenin DevamıANKET
Locus Ludus'un geliştirdiği Pax Romana oyunu hangi fiyat aralığında satışa sunulmalı?
0-5 TL
6-10 TL
11-15 TL
16-20 TL
Anket SonuçlarıREKLAMTABELA
REKLAM
Deception
1145


LL Puanı
77

Deception

Gösterim Tarihi: 2018-
Türü: Dram
Yaratıcı: David Nutter
Sezon: 1
Bölüm: 13
Yapımcı: ABC
Oyuncular: Laila Robins (Deakins), Robert Reed Murphy (Corrections Officer), Ilfenesh Hadera (Kay Daniels), Lenora Crichlow (Dina Clark), Amaury Nolasco (Mike Alvarez), Jack Cutmore-Scott (Cameron Black), Vinnie Jones (Gunter Gustafsen), Joe Carroll (Henri Morel)


Mentalist, eğlenceliydi, sıcaktı, insanlara istemsizce kendini izletebiliyordu. Her sezonun bir gizemi vardı ve asıl gizem 'Red' karakterinin kimliği üzerinden karakterlerin verecekleri tepkilerdi. Mentalist kendi dönemini tatlı bir finalle kapattıktan sonra dram-polisiye türünde ancak içerisinde bolca komedi ögeleri barındıran bir başka dizi çıkmadı. Bunun eksikliği bir nevi boş zamanları doldurma, soğuk bir gündeki sıcak bir çaya olan özlem gibi bir hissiyatın oluşmasına neden oluyordu.

Yapımcılar da bu eksikliği görmüş olmalılar ki yeni bir dizi ile bizlere ilk bölüm fragmanı ile "bir bakın da belki o tadı yakalarsınız." mesajını vermeyi amaçlamışlar gibi.

Amerika'da ABC televizyon kanalında ve Kanada’da yayınlanacak olan yeni dizimizde dizinin başrolünü kendini yeni yeni kanıtlama fırsatı bulmaya çalışan Jack Cutmore-Scott bulunurken kendisine lifenesh Hader (Sahil Güvenlik, Blacklist, Billions), Amaury Nolasco (Prison Break) eşlik ediyor. Dizinin yapım şirketleri Warner Bros. Television ve Berlanti Television olarak açıklanırken; pilot bölümün yönetmen koltuğunda dizilere pilot bölümler çekmesiyle ünlü David Nutter bulunurken, pilot bölümün senaristliğini dram-polisiye türünde kalemi kuvvetli olan Chris Fedak yapmaktadır. Dizinin ön gösterimi ile ilgili söylenebilecek en önemli nokta dizinin arka planında desteğin ve bilirkişilerin sağlam, ön planda ise ekibin genç ve dinamik olmalarıdır ki uzun soluklu olduğu takdirde bir iki sezonda atılamayacak toyluklar değildir.

Son olarak dizinin konusuna gelecek olursak; Cameron Black, dünyanın en büyük illüzyonistidir ve tüm dünya kendisini böyle çağırmaktadır. Kariyerinde hızla ilerlerken bir gün yaşanılan bir skandaldan sonra en büyük sırrı açığa çıkmış ve kariyeri mahvolmuştur. Bu olaydan sonra sanatını icra etmekte güçlük yaşayan Black, her türlü yanılsama yeteneklerini kullanarak; suçları çözmek, suçluları yakalamak ve en önemlisi bir kaza olmadığına inandığı sırlarının açığa çıkmasının ardındaki gizemi çözmek için FBI'a danışman olarak yardımcı olmaya karar verir.

Dizi ile ilgili yazılara baktığımda buram buram The Mentalist koktuğu aşikâr lakin bunun taklitçi yaftası ile olumsuz bir etkiden ziyade insanların haftalarında bulunan boşluğu doldurmak için orta karar izlenilebilecek güzel bir dizinin çıkışı 11 Mart tarihi itibari ile gerçekleşmiştir. Meraklısı olanlara iyi seyirler.


Trailer ve Galeri


Cankat Toprakçıoğlu

AoE2 ile oynamaya başladığım ilk oyundan sonra 6 sene akıl hastaları ile vakit geçirerek oyun oynamanın ve hayal gücünün doruklarında bir çocukluk geçirdikten sonra; ortaokul döneminde çalkantılı bir dönem olan "Knight Online" bağımlılığım beni kötü yerlere sürüklese dahi ardından gelen silkelenme ve geç keşfedilen gerçek oyunlar sayesinde aydınlanmaya vardım.

Tarih :  15 Mart 2018
Deception Bölüm İncelemeleri
Deception Haberleri

OYUNLAR
Surviving Mars
A Fine Mess
They Are Billions
Suicide Guy
Slime Rancher
FİLMLER
Deadpool 2
Ready Player One
Ghost in the Shell
Kong: Skull Island
John Wick: Chapter 2
DİZİLER
Deception
The Night Manager
Breaking Bad
The Walking Dead
Doctor Who
YAZARLAR
Serkan Çelik
Çise Kebabcı
Mesut Can Kaptan
Cankat Toprakçıoğlu
HABERLER
VIDEOLAR
LİSTELER
RÖPORTAJLAR
İLETİŞİM
ANKETLER
HAKKIMIZDA
GİZLİLİK POLİTİKASI
Locus Ludus © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır. E-Mail: info@locusludus.com