TOP 50 OYUN
91
Ultima Online
30 Eylül 1997
90
Red Alert 2
21 Ekim 2000
87
Rainbow Six Siege
1 Aralık 2015
87
Wolfenstein II: The New Colossus
27 Ekim 2017
86
Figment
22 Eylül 2017
85
Metro Redux
26 Ağustos 2014
84
Hellblade: Senua's Sacrifice
8 Ağustos 2017
84
Dead by Daylight
14 Haziran 2016
83
Surviving Mars
15 Mart 2018
82
Watch Dogs 2
15 Kasım 2016
Listenin DevamıANKET
Locus Ludus'un geliştirdiği Pax Romana oyunu hangi fiyat aralığında satışa sunulmalı?
0-5 TL
6-10 TL
11-15 TL
16-20 TL
Anket SonuçlarıREKLAMTABELA
REKLAM
Diane Keaton'lı Kitap Kulübü Geliyor

Bir Woody Allen filmi olan Annie Hall'da gördüğüm günden bu yana Diane Keaton, hem gülümsemesi hem de güzel oyunculuğu ile favori aktrislerimden biri olmuştur. Son birkaç senedir sinema perdesinde görülme sıklığı bir hayli azalmışken bir anda "Kitap Kulübü" filminin fragmanını izleyince hem şaşırdım hem de mutlu oldum. Yeni nesilde çok başarılı oyuncu mevcut olsa dahi artık ön planda fazla olmayan ancak deneyimleri ve bir zamanlar insanlara yaşattıkları hisler ile akıllarda kalan oyuncuları görme arzusu zaman zaman insanda nüksedebiliyor. "Kitap Kulübü" işte tam da bu hislere dokunmaya gelecek gibi görünüyor keza filmin oyuncu kadrosu tam bir yıldızlar geçidi gibi. Filmin başrollerine çok deneyimli, bol ödüllü dört kadın hayat veriyor. Başrolde; Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburg bulunurken yardımcı oyuncular da en az başrol karakterler kadar ünlü. Bu dört başarılı ve güzel kadına; Andy Garcia, Craig T. Nelson, Don Johnson ve Richard Dreyfuss eşlik ediyor. Bütün bu isimlerin bir arada olduğu filmin senaryosu olmasa ya da ortada kötü bir çekim bulunsa bile ortaya kötü bir iş çıkması mümkün görünmüyor. Başarıları nedeniyle bütün dünyadan takdir toplamış insanlar bir araya gelince, geriye herkesi mutlu edecek filmin çıkışını sakince beklemek kalıyor.

Filmin konusuna gelecek olursak; altmışlarının ortalarındaki dört kadın, sakin geçen hayatlarında kitap kulübü bünyesinde düzenli olarak toplanmaktadırlar. Bir gün inceleme konusu olarak "Gri’nin Elli Tonu" kitabını okuduktan sonra kendi hayatlarında bazı değişiklikler yapıp, es geçtikleri bir takım zevklerin peşinden gitmeye karar verirler.

Konusu çok özel mi? Hayır. Ancak konunun kendisinden ziyade işlenişi ve karakterlerin komedi yönlerinin ağır basmasından ötürü filmin hiçbir dakikasının boşa gitmeyeceği aşikâr. Filmin yapım kısmına baktığımız zaman ise yönetmen koltuğunda Bill Holderman otururken, senaryo yazarlığında da Bill Holderman ve ona eşlik eden Erin Simms'i görüyoruz. Filmin müziklerini Peter Nashel yaparken, yapım şirketi June Pictures, dağıtım şirketi ise Paramount Pictures şirketi görünüyor. Filmin çıkış tarihi ise havaların en güzel olduğu zaman olan Mayıs ayının 18'i. Tek başına ya da özellikle sevdiğiniz insan ile izlenebilecek tatlı bir komedi filmi her zaman hoş karşılanır.

325 325


Tarih :  20 Mart 2018   Ekleyen :  Cankat Toprakçıoğlu  


Diğer Haberler
Pax Romana: Romulus Steam Mağaza'da Yerini Aldı!
Steam 2018 Cadılar Bayramı İndirimleri: En İyi Fırsatlar
Steam 2018 Yaz İndirimleri: En İyi Fırsatlar
For Honor: Starter Edition Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
The Witcher: Ne Olur Batırmasınlar!
Yeni Spawn Filmi Tutar mı?
Orlando Bey Yetmedi mi İkonik Filmler
Yeni Bir Başarısız Michael Bay Filmi mi Geliyor?

OYUNLAR
Surviving Mars
A Fine Mess
They Are Billions
Suicide Guy
Slime Rancher
FİLMLER
Deadpool 2
Ready Player One
Ghost in the Shell
Kong: Skull Island
John Wick: Chapter 2
DİZİLER
Deception
The Night Manager
Breaking Bad
The Walking Dead
Doctor Who
YAZARLAR
Serkan Çelik
Çise Kebabcı
Mesut Can Kaptan
Cankat Toprakçıoğlu
HABERLER
VIDEOLAR
LİSTELER
RÖPORTAJLAR
İLETİŞİM
ANKETLER
HAKKIMIZDA
GİZLİLİK POLİTİKASI
Locus Ludus © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır. E-Mail: info@locusludus.com