TOP 50 OYUN
91
Ultima Online
30 Eylül 1997
90
Red Alert 2
21 Ekim 2000
87
Rainbow Six Siege
1 Aralık 2015
87
Wolfenstein II: The New Colossus
27 Ekim 2017
86
Figment
22 Eylül 2017
85
Metro Redux
26 Ağustos 2014
84
Hellblade: Senua's Sacrifice
8 Ağustos 2017
84
Dead by Daylight
14 Haziran 2016
83
Surviving Mars
15 Mart 2018
82
Watch Dogs 2
15 Kasım 2016
Listenin DevamıANKET
Locus Ludus'un geliştirdiği Pax Romana oyunu hangi fiyat aralığında satışa sunulmalı?
0-5 TL
6-10 TL
11-15 TL
16-20 TL
Anket SonuçlarıREKLAMTABELA
REKLAM
Paladins Oyun Sahnesine Resmi Olarak Çıkıyor

Paladins oyunu, F2P sistemi üzerinden hareketle bir buçuk yıldır beta sürecinde kendini oyunculara kabul ettirmeye çabalıyordu. Dün itibari ile resmi sitesinde yapılan açıklamada bu beta sürecinin sonuna gelindiği ve oyunun resmi olarak çıkışının gerçekleşeceği duyuruldu.

Peki, beta sürecinde olan oyun bir anda neden resmi olarak çıkış yapma haberi ile insanları şaşırttı? Öncelikle oyun yaklaşık olarak bir buçuk yıldır kendini oyunculara arz etmiş durumda ve buna ek olarak bir süredir Paladins Premier League adı altında e-spor camiasına adım atıp, az denilemeyecek meblağlar ile turnuvalar düzenlerken Hi-Rez'e yöneltilen en büyük eleştiri, oyun henüz beta aşamasında iken bu rahatlıktan faydalanıp oyunda hatalar olmasına rağmen beta süreci denilerek göz ardı edilmesiydi. Haliyle durum artık fazla homurdanmaya dönüşünce Mayıs ayı itibariyle Paladins, beta sürecinden çıkacağını resmen ilan etti. Betadan çıkış tarihi ise 8 Mayıs olarak belirlenmiş durumda ki bu durumu kutlamak için 7 Mayıs gecesine kadar bütün karakterler oynanabilir durumda olacak ve ayrıca söylendiğine göre Hi-Rez firması 8-31 Mayıs tarihleri arasında giriş yaptığınız takdirde hem bedava 200 kristal hem de avatar ve çeşitli hediyeleri bütün oyunculara ücretsiz vereceklerini duyurdu.

Tabii insanların kafasında hemen acaba oyun içi sistemde ne gibi değişiklikler olacak diye endişeler oluştu. Keza Hi-Rez firması, Paladins oyununun oyun içi sisteminde birkaç ayda bir değişikliğe giderek yeni şeyler denerken, oyuncuları da bir hayli yoruyorlardı. Ancak yapılan açıklama metninde buna da değinerek oyuncuları memnun eden mevcut sistem ile devam edip, köklü değişikliklerden kaçınacaklarını açıkladılar.

Firmanın, oyunu beta sürecinden çıkarmaktaki bir diğer amacı da beta aşamasına almak istediği yeni oyunları için yer açmak olabilir. Paladins: Realm Royale oyunu ile battlegrounds arenasına giriş yapmayı amaçlayan Hi-Rez, oyunu şu anda alfa test aşamalarında tutup, oyunu sınırlı sayıda oyuncuya denetmekte ancak oyun içi görüntüler ve oynayanların izlenimlerine göre şimdiden daha istikrarlı ve oynanabilir bir seviyeye ulaşmış gibi. Haliyle mevcut ana oyunun çıkışını yaparak beta süreci doğrultusunda battleground oyunları için daha fazla zaman ayırmayı da amaçladıkları söylenebilir. Ne olursa olsun beta süreci çokça eleştirilen, ilk çıktığı zamanlardaki basit ve sığ görüntüsünü bir hayli geliştirip, çeşitlendirmiş olan Paladins oyunu, artık biz oyunculara bütün halini göstermeye hazır.

476 476


Tarih :  5 Mayıs 2018   Ekleyen :  Cankat Toprakçıoğlu  


Diğer Haberler
Pax Romana: Romulus Steam Mağaza'da Yerini Aldı!
Steam 2018 Cadılar Bayramı İndirimleri: En İyi Fırsatlar
Steam 2018 Yaz İndirimleri: En İyi Fırsatlar
For Honor: Starter Edition Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
The Witcher: Ne Olur Batırmasınlar!
Yeni Spawn Filmi Tutar mı?
Orlando Bey Yetmedi mi İkonik Filmler
Yeni Bir Başarısız Michael Bay Filmi mi Geliyor?

OYUNLAR
Surviving Mars
A Fine Mess
They Are Billions
Suicide Guy
Slime Rancher
FİLMLER
Deadpool 2
Ready Player One
Ghost in the Shell
Kong: Skull Island
John Wick: Chapter 2
DİZİLER
Deception
The Night Manager
Breaking Bad
The Walking Dead
Doctor Who
YAZARLAR
Serkan Çelik
Çise Kebabcı
Mesut Can Kaptan
Cankat Toprakçıoğlu
HABERLER
VIDEOLAR
LİSTELER
RÖPORTAJLAR
İLETİŞİM
ANKETLER
HAKKIMIZDA
GİZLİLİK POLİTİKASI
Locus Ludus © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır. E-Mail: info@locusludus.com