TOP 50 OYUN
91
Ultima Online
30 Eylül 1997
90
Red Alert 2
21 Ekim 2000
87
Rainbow Six Siege
1 Aralık 2015
87
Wolfenstein II: The New Colossus
27 Ekim 2017
86
Figment
22 Eylül 2017
85
Metro Redux
26 Ağustos 2014
84
Hellblade: Senua's Sacrifice
8 Ağustos 2017
84
Dead by Daylight
14 Haziran 2016
83
Surviving Mars
15 Mart 2018
82
Watch Dogs 2
15 Kasım 2016
Listenin DevamıANKET
Locus Ludus'un geliştirdiği Pax Romana oyunu hangi fiyat aralığında satışa sunulmalı?
0-5 TL
6-10 TL
11-15 TL
16-20 TL
Anket SonuçlarıREKLAMTABELA
REKLAM
Dauntless İçin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Oyunu minimum ayarlarda oynamak için DirectX 11 destekli Nvidia GeForce GTX 660Ti veya eşdeğer bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca Intel’in i5 SandyBridge işlemci serilerinden bir işlemcisine ya da daha üst bir modeline sahip olmanız gerekiyor. 4 GB RAM ve en azından Windows 7 işletim sistemi de PC'nizde bulması gereken özellikler arasında. Eğer bu veya benzeri bir sisteme sahipseniz, rahat bir şekilde 720p çözünürlük kalitesi ve düşük ayarlarda 60 FPS performans ile oyunu tecrübe edebilirsiniz.

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Dauntless için önerilen sistem gereksinimleri ise bunlar; Ekran kartı olarak Nvidia GeForce GTX 970 belirtilmiş. Önerilen işlemci olarak Intel’in i7 Haswell serisi işlemcilerinden birine ya da daha iyisine sahip olmanız gerekiyor. 8 GB RAM ve Windows 10 işletim sistemi de, yine önerilenler arasında. Eğer bu veya benzeri bir sisteme sahipseniz, çok rahat bir şekilde 1080p çözünürlüğünde ve oyunun sağladığı en yüksek ayarlarda oyunu 60 FPS  performans ile tecrübe edebilirsiniz.

PEKİ NEDİR BU DAUNTLESS?

Dauntless, arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz aksiyon ve rol yapma oyunu unsurlarını bir arada tutan bir yapım. Oyun içerisinde mahvolmuş bir gezegeni keşfedebilecek, güçlü silahlar üretebilecek ve en güzel kısmı da, vahşi dev yaratıkları avlayabileceğiz. Oyunun 2017 yılı içerisinde tam sürümü bizlerle bulaşacak ve oyun tamamen ücretsiz olacak.

Şu ana kadar oyun içerisinde karşılaşacağımız 4 adet farklı dev yaratık gösterildi. İsimleri Drask, Shrike, Pangar ve Embermane. Her bir yaratığın farklı güçleri ve zayıf noktaları mevcut. Bize ve ekibimize düşen görev ise yaratıkları alt etmek.

Oyunda Ramsgate isimli bir yer de bulunuyor. Sosyal merkez olarak tanımlanan Ramsgate‘e gittiğimizde, diğer avcılar ile karşılaşıp, üzerimizdeki ekipmanları geliştirebilecek veya yenisini, üretebileceğiz. Ayrıca görevleri de bu noktadan alacakmışız.

Oyunun kendine has bir de hikayesi de mevcut olacakmış ayrıca. Ne de olsa bütün bu avlanmaların ve sosyalleşmelerin gerçekleştiği The Shattered Isles (bu oyunun geçtiği yerin ismi) Oyuna başlarken sıfırdan yarattığımız bir karakteri kullanacağız. Ve kendi zevkimize ve oyun tarzımıza göre karakterimizin yeteneklerini ve kullandığı silah ve gereçleri geliştirebileceğiz.

Oyun şimdiden çok eğlenceli gözüküyor. Üstelik de yayınlanan ekran görüntüleri de oyunun göreselliğinin hatsafada olacağının ayrı bir göstergesi. Dauntless‘ın alfa öncesi aşamasına katılma hakkı kazanan oyuncular, önümüzdeki hafta, yani 18 Ağustos 2017 tarihinde oyunun tadını çıkarmaya başlayabilecekler. Ben oyunun ekran görüntülerinden birini daha şimdiden masaüstü arkplanım olarak ayarlamış bulunmaktayım.

İşte birbirinden güzel Dauntless oyun içi görüntüleri;

1485 1485


Tarih :  13 Ağustos 2017   Ekleyen :  Serkan Çelik  


Diğer Haberler
Pax Romana: Romulus Steam Mağaza'da Yerini Aldı!
Steam 2018 Cadılar Bayramı İndirimleri: En İyi Fırsatlar
Steam 2018 Yaz İndirimleri: En İyi Fırsatlar
For Honor: Starter Edition Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
The Witcher: Ne Olur Batırmasınlar!
Yeni Spawn Filmi Tutar mı?
Orlando Bey Yetmedi mi İkonik Filmler
Yeni Bir Başarısız Michael Bay Filmi mi Geliyor?

OYUNLAR
Surviving Mars
A Fine Mess
They Are Billions
Suicide Guy
Slime Rancher
FİLMLER
Deadpool 2
Ready Player One
Ghost in the Shell
Kong: Skull Island
John Wick: Chapter 2
DİZİLER
Deception
The Night Manager
Breaking Bad
The Walking Dead
Doctor Who
YAZARLAR
Serkan Çelik
Çise Kebabcı
Mesut Can Kaptan
Cankat Toprakçıoğlu
HABERLER
VIDEOLAR
LİSTELER
RÖPORTAJLAR
İLETİŞİM
ANKETLER
HAKKIMIZDA
GİZLİLİK POLİTİKASI
Locus Ludus © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır. E-Mail: info@locusludus.com