Deadpool'a DC Comics'ten İlk Yanıt; Pek Karanlık

Deadpool 2'nin çıkışına az zaman kalmış bulunmakta, birkaç gün önce nihai fragman ile filmden önceki son sızıntılar bizlere sunuldu. Haliyle bir Deadpool filminden beklenildiği üzere bolca gönderme ve dalga geçme mevcut ki, tekrardan Wolverine'e sataşmadan duramadılar.

Jessica Jones: Sıcağı Sıcağına Üçüncü Sezon

Jessica Jones, yakın zamanda ikinci sezonu ile Netflix platformunda izleyiciye sunulduktan sonra açıkçası insanlar diziden ne bekleyeceklerini tam olarak bilmiyorlardı. Özellikle ilk sezon dizide David Tennant olmasına rağmen The Defenders'ın olaylardan tamamen kopuk kalması, dizinin düşük profilli olması ikinci sezon için beklentileri karşılayıp karşılamayacağı endişesi yarattı.

Paladins Strike Resmi Olarak Türkiye'de

Hi-Rez firmasının sessiz sedasız popülaritesini arttıran ve kemik bir oyuncu kitlesine sahip olan Paladins oyunu hız kesmeden çeşitli güncellemeler ve yeniliklerle hayatına devam ederken birkaç ay önce Hi-Rez firması mobil platformda da olmak istediklerinden bahsetmiş ve Paladins oyununun bir mobil MOBA versiyonunu tanıtmışlardı.

Para Bond'u Geri Kazandırdı

Son James Bond filmi vizyona girdikten sonra Daniel Craig daha fazla James Bond olmak istemediğini açıklamıştı. Tabii bir Bond olarak fazlasıyla beğenildiği için başta hayranları olmak üzere filmin yapımcıları da kendisini geri kazanmayı ve Bond olmasını istediklerini hep dile getiriyorlardı.

Hoşgeldin Sir English

Rowan Atkinson'ın kendisini tanımlamak için abartılı cümlelere gerek yok keza canlandırdığı karakterlerde, az replikle çok güldürmeyi başarmış bir komedi dehası olarak, Bay Bean'in yeri daima kalplerde yer edinmiş durumda.
TOP 50 OYUN
91
Ultima Online
30 Eylül 1997
90
Red Alert 2
21 Ekim 2000
87
Rainbow Six Siege
1 Aralık 2015
87
Wolfenstein II: The New Colossus
27 Ekim 2017
86
Figment
22 Eylül 2017
85
Metro Redux
26 Ağustos 2014
84
Hellblade: Senua's Sacrifice
8 Ağustos 2017
84
Dead by Daylight
14 Haziran 2016
83
Surviving Mars
15 Mart 2018
82
Watch Dogs 2
15 Kasım 2016
Listenin DevamıANKET
Locus Ludus'ta en çok görmek istediğiniz şey nedir?
Çekilişler
Dizi İncelemeleri
Film İncelemeleri
Haberler
Oyun İncelemeleri
Oyun Videoları
Röportajlar
Diğer
Anket SonuçlarıREKLAMTABELA
REKLAM
CANKAT TOPRAKÇIOĞLU

Avatar

Cankat Toprakçıoğlu

Sinema Bölümü Genel Yayın Koordinatörü

AoE2 ile oynamaya başladığım ilk oyundan sonra 6 sene akıl hastaları ile vakit geçirerek oyun oynamanın ve hayal gücünün doruklarında bir çocukluk geçirdikten sonra; ortaokul döneminde çalkantılı bir dönem olan "Knight Online" bağımlılığım beni kötü yerlere sürüklese dahi ardından gelen silkelenme ve geç keşfedilen gerçek oyunlar sayesinde aydınlanmaya vardım.

Popüler oyun değil, oyunun içeriğini sonuna kadar sömürme taraftarı olarak hareket ediyorum. Ölümcül derecede Yüzüklerin Efendisi hayranı olmakla birlikte başarısız bir Tolkienology girişiminden sonra gerçekliğe dönüp hukuk fakültesi kaosu ile cebelleşmeye başladım. Amatör fotoğrafçı, sonradan gurme (tatbilir) ve tarih hastasıyım.


1 Nisan 2018 Ready Player One
15 Mart 2018 Deception

OYUNLAR
Surviving Mars
A Fine Mess
They Are Billions
Suicide Guy
Slime Rancher
FİLMLER
Ready Player One
Ghost in the Shell
Kong: Skull Island
John Wick: Chapter 2
Hacksaw Ridge
DİZİLER
Deception
The Night Manager
Breaking Bad
The Walking Dead
Doctor Who
YAZARLAR
Serkan Çelik
Çise Kebabcı
Mesut Can Kaptan
Cankat Toprakçıoğlu
HABERLER
VIDEOLAR
LİSTELER
RÖPORTAJLAR
İLETİŞİM
ANKETLER
HAKKIMIZDA
GİZLİLİK POLİTİKASI
Locus Ludus © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır. E-Mail: info@locusludus.com